| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Boyut | 1250*900*1500 |
| Firma | Polonya kurutma |
| Özel Sipariş | Kabul etmek |
| Özellik | % 100 gıda sınıfı malzeme |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Weight | 1800 kg |
| Warranty | 1 Year |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Condition | New |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Weight | 1800 kg |
| Warranty | 1 Year |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Condition | New |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
|---|---|
| Ağırlık | 1800 kilo |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Ambalaj türü | Kapsül, Şişeler |
| Başvuru | paintball muayene makinesi |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| İşlev | paintball ambalajı |
| Güç | AC 220V 50HZ 1.5KW |
| Kontrol | HMI |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Application | medicine filling machine |
|---|---|
| Material | SS304/SS316 Stainless steel |
| Usage | packing machine for nurishment |
| Type | Automatic |
| Item | pharmaceutical filling machine |