| Malzeme | PP/ABS |
|---|---|
| güvenlik | gıda sınıfı |
| Boyut | 758*608*40mm |
| isim | PP Abs Düz Alt Kaç Krm CE 5cm Plastik Kurutma Tepsileri Kapsül Kurutma |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Shaping mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product material | Copper,Aluminium,Multiple materials |
| Cavity | multi |
| Design software | PROE,UG,CAD,Solidworks |
| Product name | liquid silicone mold making rubber for compression |
| Malzeme | Al |
|---|---|
| Enjeksiyon | Su Isıtma & Elektrik Isıtma |
| Boyut | gereği olarak |
| Şekil | Çeşitli |
| Sakatlık | Al & Cu |
| Şekillendirme Modu | Delme Kalıbı |
|---|---|
| Ürün malzemesi | Alüminyum |
| Ürün | Kalıba dökmek |
| Kalıp tabanı | Özelleştir |
| kalıp ömrü | 250000-300000 atış |
| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| Boyut | 100-10000L |
| Isıtma | Kurnaz |
| Platform | Kurnaz |
| Vakum cihazı | Avalibele |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Ayda 30 Takım / Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Gerilim | 220V/380V, Özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis sağlandı | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Güç(w) | Özelleştirilmiş |
| Durum | YENİ |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç(w) | Özelleştirilmiş |
| Boyut(U*G*Y) | Özel yapılmış |
| Mikser tipi | Ajitatör |
| Boyut(U*G*Y) | Özel yapılmış |
|---|---|
| Ürün Tipi | Sıvı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kullanım | Kimyasal |
| Mikser tipi | Ajitatör |