| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Malzeme | Avition alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uygulama | yumuşak jel kapsülleme |
| Uzunluk | 3 inç Softgel Makinesi |
| Ürün adı | Yumuşak kapsül/ paintball kalıp rulosu/ kalıp |
| maden | Alüminyum, Bakır |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 350L |
| Heating | avaliable |
| movable | yes |
| vacuum | no |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| güvenlik | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 75*55*5cm |
| mateial | SS304/316 |
|---|---|
| vacuum | avaliable |
| size | 50-100 |
| paddle | avaliable |
| surface | mirror |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Sertifika | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| güvenlik | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Sertifika | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Sertifika | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Sertifika | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |