| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Sertifika | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| güvenlik | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 75*55*5cm |
| Type | tumbler dryer |
|---|---|
| Application | Capsule,paintball |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Şekillendirme modu | Plastik enjeksiyon kalıbı |
|---|---|
| Ürün malzemesi | çelik |
| Ürün adı | Kapsül kalıbı ve yumruk |
| Başvuru | Kapsül Dolum Makinesi |
| Yüzey İşlem | Parlatma |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 1000 ton/ay |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Application | for Soft Gelatin Encapsulation machine |
| Material | 304/316L stainless steel |
| Capacity | 200-400 KG |
| Origin | China |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 1000 ton/ay |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 1000 ton/ay |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |