| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| güvenlik | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 75*55*5cm |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| Güvenlik | Gıda sınıfı |
| BOYUT | 75*55*5cm |
| Mateal | SS304/316 |
|---|---|
| Vakum | Mevcut |
| BOYUT | 50-100 |
| Kürek çekmek | Mevcut |
| Yüzey | Ayna |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| Güvenlik | Gıda sınıfı |
| BOYUT | 75*55*5cm |
| Malzeme | PP/ABS |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| güvenlik | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 758*608*40mm |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| Güvenlik | Gıda sınıfı |
| BOYUT | 75*55*5cm |
| Malzeme | Havacılık Alüminyumu |
|---|---|
| Şekil Tasarımı | Kurnaz |
| Şirket | fabrika |
| Üretim Süresi | 5 Gün |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Sus304/316 |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Videolu teknik destek |
| Uygulama | Yumuşak Jelatin Kapsülleme makinesi için |
| Kapasite | 50-10000L |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 1000 ton/ay |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama | Yumuşak Jel Kapsül |
| Elektrik | 220/380/415v |
| Güç | 7.5-20Kw |
| Kapasite | 60-1500L |