| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Kapasite | her biri 50 kg |
| BOYUT | her biri 1m |
| Pazar Tarihi | 2010 |
| Tip | Vakumlu Kurutma Ekipmanları |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifika | ISO CE |
| Durum | YENİ |
| Uygulama | Kapsül |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| HİZMET | Teknik |
| Warantee | 1 Yıl |
| Kontrol | PLC'ler |
| BOYUT | 580*600 |
| Malzeme | Al |
|---|---|
| Boyut | gereği olarak |
| Kullanmak | Kapsül ve paintball üretimi |
| Zaman | 3 gün |
| İfade etmek | FedEx, dhl.tnt |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1,5 kW |
| Boyut | 282*526 |
| Garanti | 1 yıl |
| Delik | 4-8mm |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1.5kW |
| BOYUT | 282*526 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Delik | 4-8mm |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | SUS304/316L |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| BOYUT | 500-1030mm |
| Kapasite | 15-50kg/sepet başına |
| Akış | Hava |
| Isıtma | Mevcut |
| Malzeme | Bakır |
|---|---|
| Malzeme2 | Alüminus alaşımı |
| imalat | CNC Merkezi |
| Isıtma | Su ve elektrik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |