| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15kg each |
| Size | 3m |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50kg each |
| Size | 1m each |
| Market Date | 2010 |
| Tip | Vakumlu Kurutma Ekipmanları |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifika | ISO CE |
| Durum | YENİ |
| Uygulama | Kapsül |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Service | Technion avaliable |
| Warantee | 1 year |
| Control | PLC |
| size | 580*600 |
| Malzeme | Al |
|---|---|
| Boyut | gereği olarak |
| Kullanmak | Kapsül ve paintball üretimi |
| Zaman | 3 gün |
| İfade etmek | FedEx, dhl.tnt |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1,5 kW |
| Boyut | 282*526 |
| Garanti | 1 yıl |
| Delik | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | SUS304/316L |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Capacity | 15-50kg/Per basket |
| Flow | Air |
| Heating | Avaliable |