| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Uygulama | Sıvı |
|---|---|
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kontrol | PLC'ler |
| Sağlık hizmeti | yumuşak jelatin kapsülü |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Boyut | 1250*900*1500 |
| Firma | Polonya kurutma |
| Özel Sipariş | Kabul etmek |
| Özellik | % 100 gıda sınıfı malzeme |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Kapasite | 32000@2rpm |
| Elektrik | Schineider |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Paintball Üretimi |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Guide Block | Special Design |
| Certificate | ISO9001 |
| Application | Polish and Drying |
| Size | As Requirement |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Boyut | 10 inç |
| Kapasite | 100.000 / saat |
| Elektrik | Ünlü |
| Marka | Kunyou |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS316L |
|---|---|
| Boyut | 50000/saat |
| Elektrik | 110V/220V/380V |
| Zaman | 30 gün |
| Kontrol | Plc+dokunmatik ekran |