| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Mterial | SS316 |
|---|---|
| Certience | CE |
| Service | Technion Avaliable |
| Accordance | GMP |
| From | China Mainland Beijing |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Product material | Aluminium |
| Mould life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | based on customer's requirement |
| Product material | Aluminium |
|---|---|
| Runner | Hot Runner\ Cold Runner |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | CAD,Solidworks |
| Product name | liquid silicone mold making rubber for compression |
| Shape | OV OB |
|---|---|
| Product material | Aluminium |
| Mould life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Malzeme | Avition alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uygulama | yumuşak jel kapsülleme |
| Uzunluk | 3 inç Softgel Makinesi |
| Ürün adı | Yumuşak kapsül/ paintball kalıp rulosu/ kalıp |
| maden | Alüminyum, Bakır |
| Uygulama | yumuşak jel üretimi |
|---|---|
| Türü | yumuşak jel kapsülleme |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 1208*2450mm |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Soft Capsule Encapsulation |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation Machine |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Material | 304/316L Stainless Steel |