| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | Kapsül, tablet |
| Garanti | 1 Yıl |
| Marka | Kunyou |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | Kapsül, tablet |
| Garanti | 1 Yıl |
| Marka | Kunyou |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Dolum malzemesi | Kapsül, tablet |
| Garanti | 1 Yıl |
| Marka | Kunyou |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| application | soft gelatin encapsulation making |
|---|---|
| Material | stainless steel and alumium |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | 6 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| MATERIAL | FOOD GRADE PLASTIC |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Stackable | Yes |
| Hole | 4mm |
| color | colorful |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Boyut | 6 inç |
| Kontrol | Otomatik |
| Marka | Kunyou / Güneş Işığı |
| Elektrik | 220/380/415v |
| Material | SS304, Aluminium |
|---|---|
| Size | 2100*1500*4000mm |
| Type | Automatic |
| Model | High speed |
| Color | Silver color |
| Büyük | Sebze malzemesi |
|---|---|
| Alan | 200-500m3 |
| Elektrik | gereği olarak |
| Kontrol | otomatik |
| Malzeme | SS316 |