| Malzeme | Sus304/316 |
|---|---|
| dibe etmek | Hidrulik |
| Boyut | 100-1600L |
| su ceketi | Kurnaz |
| Aşı | Kurnaz |
| Malzeme | PP/ABS |
|---|---|
| güvenlik | gıda sınıfı |
| Boyut | 758*608*40mm |
| isim | PP Abs Düz Alt Kaç Krm CE 5cm Plastik Kurutma Tepsileri Kapsül Kurutma |
| Yükseklik | 6 mm |
| Boyut(U*G*Y) | Özel yapılmış |
|---|---|
| Ürün Tipi | Sıvı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kullanım | Kimyasal |
| Mikser tipi | Ajitatör |
| Malzeme | PP/ABS |
|---|---|
| güvenlik | gıda sınıfı |
| Boyut | 758*608*40mm |
| isim | PP Abs Düz Alt Kaç Krm CE 5cm Plastik Kurutma Tepsileri Kapsül Kurutma |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Malzeme | jelatin |
|---|---|
| Teknoloji | Kun sen farmatech |
| Uygulama | Yiyecek ve kapsül yapmak için |
| Kullanım | gıdalar |
| Yaptığı kapsülün nem içeriği | %10 - %15 |
| Durum | YENİ |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç(w) | Özelleştirilmiş |
| Boyut(U*G*Y) | Özel yapılmış |
| Mikser tipi | Ajitatör |