| Material | PE |
|---|---|
| Color | other colors can be customized |
| Use | drying freezing baking |
| Size | 762*495*55 |
| Feature | resistance -40 -140 degrees,100% Food Grade Materials |
| Shaping mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product material | Copper,Aluminium,Multiple materials |
| Cavity | multi |
| Design software | PROE,UG,CAD,Solidworks |
| Product name | liquid silicone mold making rubber for compression |
| Shaping mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product material | Copper,Aluminium,Multiple materials |
| Cavity | multi |
| Design software | PROE,UG,CAD,Solidworks |
| Product name | liquid silicone mold making rubber for compression |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 350L |
| Heating | avaliable |
| movable | yes |
| vacuum | no |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Haftada 10 Çift |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| güvenlik | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Sertifika | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| güvenlik | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Sertifika | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Sertifika | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |