| Material | SS304/316 |
|---|---|
| size | 100-1500L |
| electric contric | Avaliable |
| electric | Seimens |
| Water Jacket | Avaliable |
| MATERIAL | FOOD GRADE PLASTIC |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Stackable | Yes |
| Hole | 4mm |
| color | colorful |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| vaccum | Avaliable |
| Water Jacket | Avaliable |
| size | 100-1500L |
| electric contric | Avaliable |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Malzeme | Al |
|---|---|
| Matel2 | Cu |
| kama | Su Isıtma & Elektrikli Isıtma |
| Çakmak2 | Paintball için Al |
| Kama Malzemesi | Cu |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Haftada 10 Çift |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Product material | Aluminium |
| Product | suitable for making Capsule |
| Mould life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Material | SUS304/316 |
|---|---|
| Color | Silver |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Application | for Soft Gelatin Encapsulation machine |
| Capacity | 50-10000L |
| Büyük | PP |
|---|---|
| Boyut | 780*495*55mm |
| Delik | 4 mm |
| Yığın | Kurnaz |
| Hava akışı | Alt ve yan |