| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Haftada 10 Çift |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Malzeme | Al |
|---|---|
| Boyut | gereği olarak |
| Kullanmak | Kapsül ve paintball üretimi |
| Zaman | 3 gün |
| İfade etmek | FedEx, dhl.tnt |
| Malzeme | Al |
|---|---|
| Boyut | gereği olarak |
| Kullanmak | Kapsül ve paintball üretimi |
| Zaman | 3 gün |
| İfade etmek | FedEx, dhl.tnt |
| Malzeme | Alüminunum |
|---|---|
| Boyut | Gereksinim olarak |
| Şekil | Gereksinim olarak |
| Isıtıcı | Su ve Elektrik |
| Enjeksiyon | Pirinç $ al |
| Şekillendirme modu | Plastik enjeksiyon kalıbı |
|---|---|
| Ürün malzemesi | çelik |
| Ürün adı | Kapsül kalıbı ve yumruk |
| Başvuru | Kapsül Dolum Makinesi |
| Yüzey İşlem | Parlatma |