| Material | ss316 |
|---|---|
| Standard | GMP |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Material | Avaition Aluminum Alloy |
|---|---|
| Application | Softgel Encapsulation |
| Length | 4 inch softgel machine |
| package | starand box |
| factory | Yes |
| Material | copper / Aluminum |
|---|---|
| Sitable | Painball / Soft capsule |
| Size | Ø150X250 |
| Rotate speed | Adjustable |
| Shape | Round / Olive / Oblong /Special-shaped |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1.5KW |
| Boyut | 282*526 |
| garanti | 1 yıl |
| Çukur | 4-8mm |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Haftada 10 Çift |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Malzeme | Sus |
|---|---|
| Boyut | 580*600mm |
| Şekil | Açık |
| Çığlık | PLC/Touch |
| Kurutma Yöntemleri | Hava darbesi ile |