| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| Boyut | 4.64.7.10.12 inç |
| Servo Motoru | Kurnaz |
| Teknoloji | Kurnaz |
| Warantee | 2 yıl |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| capacity | Small and R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion avaliable |
| Malzeme | Gıda Sınıfı Plastik |
|---|---|
| Renk | Beyaz veya gerekirse |
| Boyut | 762*495*55mm |
| Uygulama | kapsül, şeker, paintball, vb. |
| Firma | Yığın, yüksek sıcaklık yatağı |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Material | Food grade plastic |
|---|---|
| color | white or as requirement |
| size | 762*495*55mm |
| application | capsule,candy, paintball,etc |
| Fuction | Stack ,high temp bearing |
| Uygulama | Yumuşak jelatin kapsülleme yapımı |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlandı | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 5 yıldan fazla |
| Kapasite | 44000-50000 kapsül/s (8# oval |
| İsim | kapsül yazıcısı |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Adı | Kapsül Softgel Makinesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 year |
| Guide Block | PPE |