| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Haftada 10 Çift |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Standart kalıp rulo kutusu |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Haftada 10 Çift |
| Menşe yeri | Pekin, Çin (Anakara) |
| Büyük | SS304/316 |
|---|---|
| Kapasite | Her sepet 50kg |
| Garanti | 1 yıl ücretsiz |
| Hizmet | Teknik |
| marka | Kunyou |
| Application | Softgel capsule production |
|---|---|
| Material | SS304/316 |
| capscity | 100,000capsules per hour |
| Die roll | 10 inch |
| Warantty | 1 year |
| Application | Softgel capsule production |
|---|---|
| Material | SS304/316 |
| capscity | 100,000capsules per hour |
| Die roll | 10 inch |
| Warantty | 1 year |
| Application | Softgel capsule production |
|---|---|
| Material | SS304/316 |
| capscity | 100,000capsules per hour |
| Die roll | 10 inch |
| Warantty | 1 year |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Product material | Aluminium |
| Product | suitable for making Capsule |
| Mould life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Material | copper / Aluminum |
|---|---|
| Sitable | Painball / Soft capsule |
| Size | Ø150X250 |
| Rotate speed | Adjustable |
| Shape | Round / Olive / Oblong /Special-shaped |
| Application | Softgel capsule production |
|---|---|
| Material | SS304/316 |
| capscity | 100,000capsules per hour |
| Die roll | 10 inch |
| Warantty | 1 year |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Boyut | 500-1030mm |
| Kapasite | 15-50kg/sepet başına |
| Akış | Hava |
| Isıtma | Kurnaz |