| Tip | Vakumlu Kurutma Ekipmanları |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifika | ISO CE |
| Durum | YENİ |
| Uygulama | Kapsül |
| Malzeme | Sus |
|---|---|
| Boyut | 580*600mm |
| Şekil | Açık |
| Çığlık | PLC/Touch |
| Kurutma Yöntemleri | hava ile |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Uygulama | Softgel kapsül üretimi |
|---|---|
| Malzeme | SS304/316 |
| kapasite | Saatte 100,000 kapsül |
| Rulo | 10 inç |
| Garanti | 1 yıl |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 350L |
| Heating | avaliable |
| movable | yes |
| vacuum | no |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |