| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SUS304 |
| Uygulama | Kapsül, paintball |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Sertifika | ISO CE |
| Adı | softgel kapsülleme makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | yumuşak jel üretimi |
|---|---|
| Türü | yumuşak jel kapsülleme |
| Satış sonrası hizmet | Saha bakım ve onarım hizmeti |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kontrol | PLC |
| Tip | Dolum Makinası |
|---|---|
| Başvuru | Tıbbi |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Durum | yeni |
| Ambalaj türü | Kapsül |
| Malzeme | Farmasötik / Oksitlenmesi Zor /al makine |
|---|---|
| Kalıp Rulosu Boyutu | Kalıp Rulosu Ф103mm * 152mm |
| Boyut | 880X640X1900mm |
| Kontrol modu | Plc+dokunmatik ekran |
| Çıkış hızı | 8#OV 43470 adet/saat |
| İsim | Kapsülleme makinesi |
|---|---|
| Kapasite | 4.6.7.10 |
| Warantee | 1 yıl |
| Anne | SS316 |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Tip | Doldurma makinesi |
| Durum | Yeni |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tahrik tipi | Elektrik |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SUS304/316L |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Warantee | 1 yıl |
| Kapasite | Saatte 22800 kapsül |
| Başvuru | paintball veya kapsül |
| Kapasite | 7200 Paintball |
| Uygulama | Paintball Üretimi |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Malzeme | SUS304 |
| Ürün Adı | softgel kapsülleme makinesi |
| Güç | 16.5kw |