| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Sertifika | CE |
| Standart | CE, ISO9001 |
| Hizmet | Teknik |
| Hizmet Formülü | Kurnaz |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | 7000/s |
| Gerilim | 220V/380V |
| Basılı cihaz | Mevcut |
| Hammadde | Mevcut |
| Material | SS |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Service | Teachnion Avaliable |
| Warantee | 1 year |
| Die toll | 4.6.10inches |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| marka | Kunyou |
| Hizmet | trakiyen Mevcut |
| Standart | Gmp |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Malzeme | Ss |
|---|---|
| marka | Kunyou |
| Hizmet | Teachnion Avalable |
| Warantee | 1 yıl |
| Ölüm ücreti | 4.6.10 |
| Malzeme | Ss |
|---|---|
| Kapasite | 30000/saat |
| Marka | Kunyou |
| Yazıcı | Mevcut |
| Boyut | Ölçek 10 " |
| Malzeme | SS |
|---|---|
| Kapasite | 30000/saat |
| Marka | Kunyou |
| Yazıcı | Değerlendirilebilir |
| Boyut | Ölçek 10 " |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 1000 ton/ay |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 1000 ton/ay |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |