| Başvuru | Softgel kapsül üretimi |
|---|---|
| Malzeme | SS304/316 |
| kapasite | Saatte 100,000 kapsül |
| Rulo | 10 inç |
| Garanti | 1 yıl |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Size | 6-8Roller |
| Capacity | 150,000-200,000/H |
| Control | Auto |
| Precision | 0.02mm |
| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| Boyut | 6-8Silindir |
| Kapasite | 150.000-200.000/Saat |
| Kontrol | Oto |
| Kesinlik | 0,02 mm |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | Saatte 300.000 |
| Warantee | 1 yıl |
| Kesinlik | 0,1 mm |
| Kontrol | PLC'ler |
| Tip | Kapsülleme makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 1 Yıl |
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Adı | Kapsül Softgel Makinesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| İsim | 0.5KW Paintball Ayırma Makinesi |
|---|---|
| certification | CE,ISO9001 |
| Modeli | KSM-6 |
| marka | Kunyou |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Material | ss316 |
|---|---|
| Standard | GMP |
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Application | Capsule,paintball |