| Malzeme | SUS304 |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Material | SUS304/316 |
|---|---|
| Color | Silver |
| Power | 0.7.5-11Kw |
| Size | 100-300Lmovable |
| Heating | electric |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Gerilim | 220V/380V, Özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis sağlandı | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Güç(w) | Özelleştirilmiş |
| Durum | YENİ |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç(w) | Özelleştirilmiş |
| Boyut(U*G*Y) | Özel yapılmış |
| Mikser tipi | Ajitatör |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Ayda 40 Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Ayda 40 Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Boyut(U*G*Y) | Özel yapılmış |
|---|---|
| Ürün Tipi | Sıvı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kullanım | Kimyasal |
| Mikser tipi | Ajitatör |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Ayda 40 Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Ayda 40 Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Power | 220/380V |
| Jacket/Inner Pressure | Atmospheric |
| Mix Speed | 48rpm |
| Heating method | Hot water |