0.5KW Yumuşak Jel Sığır Kaynaklı Jelatin Kapsül Ayarlanabilir Rulo Mesafesi ayıklama makinesi
Hızlı Detay
| Ürün Adı | Yumuşak kapsül / Paintball ayıklama makinesi | Marka Adı | KUN YOU |
| Uygulama | Yumuşak Jel / Yumuşak kapsül üreticileri | Model | KSM-6 |
| Malzeme | 304 SUS | Kapasite | Maksimum 300000 |
Ürün Açıklaması
Yuvarlak, uzun, oval, tüp şeklinde kapsülleri ayıklamak için uygundur. Kalitesiz geometriye sahip yumuşak kapsüller, ayırma ruloları arasındaki mesafeyi ayarlayarak elenecektir. Küresel, silindirik, oval, tüp şeklinde döner gövde şeklindeki yumuşak jelleri ayıklamak için uygundur. Yumuşak kapsül ayıklama makinesi, farmasötik, sağlık gıdaları, kozmetik, paintball endüstrisi yumuşak kapsül ürünlerinde kullanılabilir. Ayrıca paintball, hap ve tabletleri vb. ayıklamak için de uygundur. KSM-6 ayıklama makinesi 6 ayıklama rulosu ile donatılmıştır.
Beijing Kun You Pharmatech Co., Ltd sadece yumuşak kapsül ayıklama makinesi tedarik ve satmakla kalmaz, aynı zamanda fiyat sorgulama ve satış sonrası hizmet de sunar.
Uygulama
Başlıca farmasötik, sağlık gıdaları, kozmetik ve paintball endüstrisi yumuşak kapsül ürünlerinde kullanılır. Ayrıca paintball, hap ve tabletlerin taranması için de kullanılabilir.
Şartname
| Model | KSM-6 |
| Ayıklama Rulosu Adedi. | 6 Çift |
| Kapasite (adet/saat) | Maksimum 300.000 |
| Hassasiyet | ±0.1mm |
| Ayıklama limit boyutu | 0-25mm |
| Boyut | 1650×1000×1750 |
| Güç tüketimi | 0.5kw |
| Güç kaynağı | 220v/380v/415v 50Hz/60Hz |
Rekabet Avantajları
Tabletler için ayıklama makinesi, Ayıklama ekipmanı, Farmasötik için kapsül ayıklama, Paintball ayıklama.