| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Güç Tüketimi | 1.5kW |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 380V/50HZ VEYA 220V/60HZ |
| Kalıba dökmek | kalıp yok |
| Boyut | 3-6 mm |
| Kapasite | Saatte 22000 top |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Sertifika | CE |
| Standart | CE, ISO9001 |
| Hizmet | Teknik |
| Hizmet Formülü | Kurnaz |
| Güç Kaynağı | 380V/220v |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 1.5kW |
| Kalıba dökmek | kalıp yok |
| Hizmet | Teknik |
| Sertifika | ISO9001 |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
|---|---|
| Ağırlık | 1800 kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Uygulama | Kapsülleme makinesi |
| Sertifika | CE |
| Sürmek | Fnumatrik |
| Kalıp Rulosu Boyutu | Çeşitli |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Başvuru | Kapsülleme makinesi |
| Sertifika | CE |
| Sürmek | Fnumatrik |
| Kalıp Rulosu Boyutu | Çeşitli |
| Güç Kaynağı | 380V/220v |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 1.5kW |
| Kalıba dökmek | kalıp yok |
| Hizmet | Teknik |
| Sertifika | ISO9001 |
| Malzeme | Al |
|---|---|
| Boyut | gereği olarak |
| Kullanmak | Kapsül ve paintball üretimi |
| Zaman | 3 gün |
| İfade etmek | FedEx, dhl.tnt |
| Malzeme | Havacılık Alüminyumu |
|---|---|
| Şekil Tasarımı | Kurnaz |
| Şirket | fabrika |
| Üretim Süresi | 5 Gün |
| Garanti | 1 yıl |