| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Yılda 6 takım/takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| Boyut | 3-8mms |
| Kapasite | Saniyede 8 top |
| İsim | Saniyede 3mm Toplar 2-8mm Boy Boyutsuz Yumuşak Jelatin Kapsül Makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Type | Filling Machine |
|---|---|
| Application | Medical |
| Automatic grade | Automatic |
| Condition | New |
| Packaging type | Capsule |
| Güç Tüketimi | 1,5 kW |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 380V/50Hz |
| Kalıba dökmek | kalıp yok |
| Uygulama | Kapsül |
| Tip | Kapsülleme makinesi |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Güç Tüketimi | 1,5 kW |
|---|---|
| Güç kaynağı | 380V/50Hz |
| Kalıba dökmek | kalıp yok |
| Kapasite | 8-12ball/saat |
| Elektrik | Ünlü marka |
| Material | AL or Cu |
|---|---|
| Size | 4,6,8,10,12 inch |
| Shipment | Fedex and DHL |
| Manufacture | CNC center |
| time | 3-5days |
| Malzeme | Al veya Cu |
|---|---|
| Boyut | 4,6,8,10,12 inç |
| Sevkiyat | FedEx ve DHL |
| imalat | CNC Merkezi |
| Zaman | 3-5 gün |