| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Sertifika | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 year |
| Guide Block | PPE |
| Büyük | Sebze malzemesi |
|---|---|
| Alan | 200-500m3 |
| Elektrik | gereği olarak |
| Kontrol | otomatik |
| Malzeme | SS316 |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 10000 ball per hour |
| Control | PLC+Touch Screen |
| Eleactric | Simens,Schineider |
| Conveyor | PU&SS |
| Uygulama | Tıbbi |
|---|---|
| Türü | Dolum Makinası |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Ağırlık | 1300KG |
| Ambalaj türü | Kapsül |
| Malzeme | PP/ABS |
|---|---|
| güvenlik | gıda sınıfı |
| Boyut | 758*608*40mm |
| isim | PP Abs Düz Alt Kaç Krm CE 5cm Plastik Kurutma Tepsileri Kapsül Kurutma |
| Yükseklik | 6 mm |
| Şekil | OV OB |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Yılda 10000 takım |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 7-10 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Ayda 50 Set |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |