| Uygulama | Sıvı |
|---|---|
| Tip | eritme tankı, jelatin eriten |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Kapasite | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Jelatin eriyik tankı |
| Product material | Aluminium |
|---|---|
| Mould base | Customize |
| Mould life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Boyut | 1250*900*1500 |
| Firma | Polonya kurutma |
| Özel Sipariş | Kabul etmek |
| Özellik | % 100 gıda sınıfı malzeme |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Control | Automatic |
| Siuation | new |
| Service | Technion Avaliable |
| Cpacity | R&D |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Malzeme | Sus |
|---|---|
| Boyut | 580*600mm |
| Şekil | Açık |
| Çığlık | PLC/Touch |
| Kurutma Yöntemleri | hava ile |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Başvuru | Softgel kapsül üretimi |
|---|---|
| Malzeme | SS304/316 |
| kapasite | Saatte 100,000 kapsül |
| Rulo | 10 inç |
| Garanti | 1 yıl |