| Application | Soft Capsule Encapsulation |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation Machine |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Uygulama | yumuşak jel üretimi |
|---|---|
| Türü | yumuşak jel kapsülleme |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | 1208*2450mm |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
|---|---|
| Ağırlık | 1800 kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Ambalaj türü | Kapsül, Şişeler |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Kapasite | 350L |
| Isıtma | Mevcut |
| Hareketli | Evet |
| Vakum | HAYIR |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Tepe | Düz |
| Karıştırmak | Dahil edilebilir |
| Düzenlemek | Yerde / yüksek ayakta silindir |
| Boyut | 100L-1000L |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Ayda 30 Takım / Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Ayda 30 Takım / Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |