| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Kılavuz bloğu | Özel tasarım |
| Sertifika | ISO9001 |
| Uygulama | Cilalama ve Kurutma |
| BOYUT | gereği olarak |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Sertifika | CE |
| Standart | CE, ISO9001 |
| Hizmet | Teknik |
| Hizmet Formülü | Kurnaz |
| Ürün malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Kalıp tabanı | özelleştirmek |
| Kalıp Ömrü | 250000-300000 atış |
| Koşucu | 0-5rpm |
| Boşluk | 2-72 boşluk |
| Uygulama | Sıvı |
|---|---|
| Tip | eritme tankı, jelatin eriten |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Kapasite | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Jelatin eriyik tankı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS316L |
|---|---|
| Kontrol | Otomatik |
| Durum | Yeni |
| Hizmet | Teknik |
| Kapasite | Ar-Ge |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Boyut Çapı | 900 |
| Boyut uzunluğu | 1010 |
| Kontrol | PLC'ler |
| Marka | Kunyou |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1.5kW |
| BOYUT | 282*526 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Delik | 4-8mm |
| Malzeme | Sus |
|---|---|
| Boyut | 580*600mm |
| Şekil | Açık |
| Çığlık | PLC/Touch |
| Kurutma Yöntemleri | hava ile |