| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Boyut | 0,5" ve 0,68" |
|---|---|
| Kapasite | 20000/Saat |
| Sızdırmazlık | Mevcut |
| Motor | 1,1 kW |
| Malzeme | Ss |
| matrial | SS304 |
|---|---|
| Sertifika | CE |
| Warantee | 1 year |
| Die Roll | Avaliable |
| Installation | Avaliable |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Büyük | Sebze malzemesi |
|---|---|
| Alan | 200-500m3 |
| Elektrik | gereği olarak |
| Kontrol | otomatik |
| Malzeme | SS316 |
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
|---|---|
| Uygulama | Sıvı |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Kullanım | Eczane |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |