| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| Boyut | 4.64.7.10.12 inç |
| Servo Motoru | Kurnaz |
| Teknoloji | Kurnaz |
| Warantee | 2 yıl |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Weight | 1800 kg |
| Warranty | 1 Year |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Condition | New |
| Malzeme | Farmasötik / Oksitlenmesi Zor /al makine |
|---|---|
| Kalıp Rulosu Boyutu | Kalıp Rulosu Ф103mm * 152mm |
| Boyut | 880X640X1900mm |
| Kontrol modu | Plc+dokunmatik ekran |
| Çıkış hızı | 8#OV 43470 adet/saat |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| materal | stainless steel |
|---|---|
| color | silvery |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | 45 GÜN ÖDEME SONRASINDA |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Material | SS316 |
|---|---|
| capacity | 14400/H |
| control | Touch Screen |
| Design | classical |
| useage | paintball capsule |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |