| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| Boyut | 3-8mms |
| Kapasite | Saniyede 8 top |
| İsim | Saniyede 3mm Toplar 2-8mm Boy Boyutsuz Yumuşak Jelatin Kapsül Makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS316L |
|---|---|
| Boyut | 50000/saat |
| Elektrik | 110V/220V/380V |
| Zaman | 30 gün |
| Kontrol | Plc+dokunmatik ekran |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Adı | Kapsül Softgel Makinesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | Kapsülleme Yumuşak Jelatin Makinesi Iso9001 Sertifikası Tam Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Warrante | 1 year |
| Installation | Avaliable |
| Model | KSM |
| CAPACITY | 300,000-400,000per hour |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Yılda 15 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Warantee | 1 yıl |
| Kapasite | Saatte 22800 kapsül |
| Başvuru | paintball veya kapsül |
| Kapasite | 7200 Paintball |