| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Application | Softgel Capsule Making Machine |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Video technical support,commissioning and training,Field maintenance and repair service |
| Power | 11Kw |
| Function | Softgel capsule encapsulation |
| Usage | Pharmacy |
| Application | Painball production line |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | More than 5 Years |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Material | SS316 |
|---|---|
| After-sales service provided | Field installation |
| Weight | 1800 kg |
| Automatic grade | Automatic |
| Driven type | Electric |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Uygulama | Kapsül ve paintball |
|---|---|
| Ürün adı | Yumuşak Kapsül Yapım Makinesi |
| Gerilim | Özelleştirilebilir |
| Silindir kalıp boyutu | 103mm*180mm, D150*250mm |
| Kontrol | PLC'ler |
| Türü | Kapsülleme Ekipmanı |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Başvuru | Tıbbi |
|---|---|
| Tip | Doldurma makinesi |
| Durum | Yeni |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tahrik tipi | Elektrik |
| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| Boyut | 3-8mms |
| Kapasite | Saniyede 8 top |
| İsim | Saniyede 3mm Toplar 2-8mm Boy Boyutsuz Yumuşak Jelatin Kapsül Makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |