| Uygulama | Kapsül, sıvı, tıbbi |
|---|---|
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Kapasite | 8ball/s |
| Malzeme | SS316 |
| Gerilim | 380v50hz |
| Malzeme | Farmasötik / Oksitlenmesi Zor /al makine |
|---|---|
| Kalıp Rulosu Boyutu | Kalıp Rulosu Ф103mm * 152mm |
| Boyut | 880X640X1900mm |
| Kontrol modu | Plc+dokunmatik ekran |
| Çıkış hızı | 8#OV 43470 adet/saat |
| Uygulama | tıbbi |
|---|---|
| Tip | dolum makinası |
| Durum | yeni |
| Gerilim | 220V/380V |
| Tahrikli tip | elektrik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Matrial | Veggie material |
|---|---|
| area | 200-500m3 |
| electric | As requirement |
| control | Antomatic |
| Material | SS316 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |