| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Yılda 15 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Yılda 15 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | gıda sınıfı PP malzeme |
|---|---|
| Oringin | Çin |
| Boyut | 762x495x55 (h) |
| Fışkırtmak | 1.5kg |
| Renk | senin gereksiniminiz gibi |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Dişli kutusu | Ses SPPED ŞAGE |
| Elektrik Parçası | Seimens |
| Pennel | PLC kontrolü |
| Standart | CE |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| güvenlik | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Sertifika | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Uygulama | Softgel kapsül üretimi |
|---|---|
| Malzeme | SS304/316 |
| kapasite | Saatte 100,000 kapsül |
| Rulo | 10 inç |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| güvenlik | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 75*55*5cm |
| Büyük | PP |
|---|---|
| Boyut | 780*495*55mm |
| Delik | 4 mm |
| Yığın | Kurnaz |
| Hava akışı | Alt ve yan |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Sertifika | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |