| Malzeme | PE |
|---|---|
| Boyut | 762*495*55mm |
| Renk | gereği olarak |
| Kalifiye | Gıda Sınıfı |
| Kullanmak | Yiyecek |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Product material | Aluminium |
|---|---|
| Mould base | Customize |
| Mould life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Uygulama | yumuşak jel üretimi |
|---|---|
| Tip | yumuşak jel kapsülleme |
| Satış sonrası servis sağlandı | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 1 yıl |
| Kapasite | 15000-18000 kapsül/saat(8# Oval |
| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| Boyut | 6-8Silindir |
| Kapasite | 150.000-200.000/Saat |
| Kontrol | Oto |
| Kesinlik | 0,02 mm |
| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| Boyut | 6-8Silindir |
| Kapasite | 150.000-200.000/Saat |
| Kontrol | Oto |
| Kesinlik | 0,02 mm |
| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| Boyut | 100-10000L |
| Isıtma | Kurnaz |
| Platform | Kurnaz |
| Vakum cihazı | Avalibele |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Yılda 15 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Yılda 15 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |