| Shaping mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product material | Copper,Aluminium,Multiple materials |
| Cavity | multi |
| Design software | PROE,UG,CAD,Solidworks |
| Product name | liquid silicone mold making rubber for compression |
| Shaping mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product material | Copper,Aluminium,Multiple materials |
| Cavity | multi |
| Design software | PROE,UG,CAD,Solidworks |
| Product name | liquid silicone mold making rubber for compression |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Shaping mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product material | Copper,Aluminium,Multiple materials |
| Cavity | multi |
| Design software | PROE,UG,CAD,Solidworks |
| Product name | liquid silicone mold making rubber for compression |
| Shaping mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product material | Copper,Aluminium,Multiple materials |
| Cavity | multi |
| Design software | PROE,UG,CAD,Solidworks |
| Product name | liquid silicone mold making rubber for compression |
| Shaping mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product material | Copper,Aluminium,Multiple materials |
| Cavity | multi |
| Design software | PROE,UG,CAD,Solidworks |
| Product name | liquid silicone mold making rubber for compression |
| Shaping mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould base | bottom inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | Solidworks |
| Malzeme | SS304/SS316 |
|---|---|
| fonksiyon | Boyut şekli sıralama |
| Kapasite | Saatte 300000 |
| Silindir Boyutu | Ayarlanabilir |
| Kapsül Boyutu | 0-2cm |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Yılda 15 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Yılda 15 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |