| Ürün Adı | Yumuşak kapsül / hap ayırma makinesi | Marka Adı | Seni öldürdüm. |
| Uygulama | Softgel/Soft kapsül üreticileri | Model | KSM-8 |
| Malzeme | 304 SUS | Kapasite | En fazla 400000 |
Otomatik sınıflandırma makinesi, yumuşak jel kapsüllerini sınıflandırmak için kullanılır. Yuvarlak, uzun, oval, tüp şeklindeki kapsüllerin sınıflandırılması için uygundur.Belirsiz geometri ile yumuşak kapsül ayrım silindirler arasındaki mesafe ayarlayarak ortadan kaldırılacakYumuşak kapsül sınıflandırma makinesi, ilaç, sağlık gıdaları, kozmetik,paintball endüstrisi yumuşak kapsül ürünleriAyrıca paintball, haplar ve tabletler vb. sıralamak için uygun olabilir. KSM-8 sıralama makinesi 8 sıralama ruloları vardır.
Beijing Kun You Pharmatech Co., Ltd sadece yumuşak kapsül sınıflandırma makinesini tedarik ve satmakla kalmadı, aynı zamanda fiyat soruşturması ve satış sonrası hizmeti de sağladı.
Genellikle farmasötik, sağlık gıdaları, kozmetik ve paintball endüstrisinde yumuşak kapsül ürünlerinde kullanılır.
| Model | KSM-8 |
| Roller Qty'yi ayırıyorum. | 8 Paris |
| Kapasite (pc/saat) | En fazla 400.000 |
| Kesinlik | ±0,1mm |
| Sıralama sınır boyutu | 0-25mm |
| Boyut | 1650×1150×1750 |
| Güç tüketimi | 0.5kw |
| Güç kaynağı | 220v/380v/415v 50Hz/60Hz |