| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Product name | softgel encapsulating machine |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Service | Technion avaliable |
| Warantee | 1 year |
| Control | PLC |
| size | 580*600 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 50 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Kapasite | RD |
|---|---|
| Mateal | SS304 |
| Formül | Özgür |
| Warantee | 1 yıl |
| Hizmet | Teknik |
| Product material | Aluminium |
|---|---|
| Runner | Hot Runner\ Cold Runner |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Design software | CAD,Solidworks |
| Product name | liquid silicone mold making rubber for compression |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |