| MATERIAL | STAINLESS STELL |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | ÖDEMEDEN 30 GÜN SONRA |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | YILDA 30 SET |
| Size | 7000/H |
|---|---|
| control | Auto |
| Brand | kunyou |
| Special Require | Avaliable |
| Color | With Priter |
| Gerilim | 110v/220v/230v |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| İsim | paintball oyunu tilt makinesi |
| Ürün Adı | tilt oyun makinesi |
| Kullanım | CS oyunu |
| Başvuru | Paintball Üretimi, paintball yumuşak jelatin |
|---|---|
| Tip | Paintball Üretim Hattı |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Adı | Küçük Otomatik Mikro Balık Yağlı Paintball Softgel Kapsülleme Makinesi |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Sertifika | ISO CE |
| Name | softgel encapsulation machine |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Sertifika | ISO CE |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 32000@2rpm |
| Electric | Schineider |
| Warrantee | 1 year |
| Application | Paintball Production |
| Type | tumbler dryer |
|---|---|
| Application | Capsule,paintball |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |