| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Condition | New |
| Weight | 900KG |
| Voltage | 220V/380V |
| Automatic grade | Automatic |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C, Western Union |
| Yetenek temini | 100 takım/Ay |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Material | SUS |
|---|---|
| Size | 580*600mm |
| Shape | Net |
| Scree | PLC/Touch |
| Drying Methods | By air |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Flow | Air |
| Capacity | 15-50kg |
| Control | PLC |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |