| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Şekillendirme Modu | Die Döküm |
|---|---|
| Kalıp tabanı | alttan enjekte etmek |
| Koşucu | 0-5rpm |
| Boşluk | 2-72 boşluk |
| Tasarım Yazılımı | Solidworks |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Kapasite | 44.000 |
| sertifika | CE |
| Standart | Gmp |
| Garanti | 1 yıl |
| Şekillendirme Modu | Die Döküm |
|---|---|
| Ürün malzemesi | Alüminyum |
| Ürün | kapsül yapmak için uygun |
| Kalıp tabanı | özelleştirmek |
| Boşluk | Çok |
| Başvuru | Paintball Üretimi, paintball yumuşak jelatin |
|---|---|
| Tip | Paintball Üretim Hattı |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Adı | Küçük Otomatik Mikro Balık Yağlı Paintball Softgel Kapsülleme Makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | 7000/s |
| Gerilim | 220V/380V |
| Basılı cihaz | Mevcut |
| Hammadde | Mevcut |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | 7000/s |
| Gerilim | 220V/380V |
| Basılı cihaz | Mevcut |
| Hammadde | Mevcut |
| Güç Tüketimi | 1.5kW |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 380V/50HZ VEYA 220V/60HZ |
| Kalıba dökmek | kalıp yok |
| Boyut | 3-6 mm |
| Kapasite | Saatte 22000 top |