| Ürün malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Kalıp tabanı | özelleştirmek |
| Kalıp Ömrü | 250000-300000 atış |
| Koşucu | 0-5rpm |
| Boşluk | 2-72 boşluk |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| style | stable |
| Model | heatable |
| application | softgel capsule |
| function | disperse filling material |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | ÖDEMEDEN 30 GÜN SONRA |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | YILDA 30 SET |
| Application | Paintball Making Machine |
|---|---|
| Scale | Big |
| Main Electrical components | Schneider |
| Output | Painball 32000 per hour |
| Die Roll Speed | 0-5rpm |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Product name | High Platform Rapid Pharmaceutical wet mixing granulator machine |
| Warranty | 12 months |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/time |
| Tip | yumuşak jel kapsülleme |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | YENİ |
| Otomatik derecelendirme | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Capsule,Liquid |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Product name | Encapsulation Machine |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik SS304/316 |
|---|---|
| Kapasite | senin gereksiniminiz gibi |
| Renk | Tek Renk Bir Kez |
| Warantee | 1 yıl |
| kullanım ömrü | jelatin veya malzeme |