| Malzeme | Gıda Sınıfı Plastik |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Boyut | 762*600*55mm |
| Uygulama | kapsül, şeker, paintball, vb. |
| fonksiyon | Yığın, yüksek sıcaklık yatağı |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50kg each |
| Size | 1m each |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15kg each |
| Size | 3m |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Guide Block | Special Design |
| Certificate | ISO9001 |
| Application | Polish and Drying |
| Size | As Requirement |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Hizmet | Teknik |
| Kalıp Rulosu Boyutu | 80*100mms |
| Kapasite | 22800 kapsül/s |
| Sertifika | CE |
| Malzeme | SS304 |
|---|---|
| Kapasite | Saatte 300.000 |
| Warantee | 1 yıl |
| Kesinlik | 0,1 mm |
| Kontrol | PLC'ler |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Application | Softgel capsule making |
| usge | capsule filling machine |
| Type | Automatic packing machine |
| Size | 2100*980*1200 |
| Uygulama | Sıvı |
|---|---|
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kontrol | PLC'ler |
| Sağlık hizmeti | yumuşak jelatin kapsülü |