| Material | Food grade plastic |
|---|---|
| color | white |
| size | 762*495*55mm |
| application | capsule,candy, paintball,etc |
| Fuction | Stack ,high temp bearing |
| Malzeme | Gıda Sınıfı Plastik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Beyaz ve Mavi |
| Boyut | 780*480*55 |
| Tip | Arabayla hareket ettirilebilir |
| Uygulama | Kuru kapsüller ve farmasötik tıp |
| Malzeme | Gıda Sınıfı Plastik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Beyaz ve Mavi |
| Boyut | 780*480*55 |
| Tip | Arabayla hareket ettirilebilir |
| Uygulama | Kuru kapsüller ve farmasötik tıp |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | gereği olarak |
| Seviye | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 762*495*55 |
| Özellik | % 100 gıda sınıfı malzeme, hijyenik |
| Malzeme | Gıda Sınıfı Plastik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Beyaz ve Mavi |
| Boyut | 780*480*55 |
| Tip | Arabayla hareket ettirilebilir |
| Uygulama | Kuru kapsüller ve farmasötik tıp |
| Malzeme | gıda sınıfı PP malzeme |
|---|---|
| Oringin | Çin |
| Boyut | 762x495x55 (h) |
| Fışkırtmak | 1.5kg |
| Renk | senin gereksiniminiz gibi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| MATERIAL | FOOD GRADE PLASTIC |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Stackable | Yes |
| Hole | 4mm |
| color | colorful |
| MATERIAL | FOOD GRADE PLASTIC |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Stackable | Yes |
| Hole | 4mm |
| color | colorful |
| Material | PE |
|---|---|
| Color | other colors can be customized |
| Use | drying freezing baking |
| Custom order | Accept |
| Size | 762*495*55 |