| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Sertifika | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Malzeme | PP/ABS |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| güvenlik | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 758*608*40mm |
| Malzeme | gıda sınıfı PP |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Beyaz ve Mavi |
| Boyut | 780*480*55 |
| Tip | Arabayla hareket ettirilebilir |
| Uygulama | Softgel kapsül kurutma amacı için |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 15-30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| material | PP |
|---|---|
| certifacate | food |
| color | as requirement |
| trolly | high quality wheel |
| shipment | sea or air |
| Size | 750*550*45 |
|---|---|
| Material | PPE |
| Color | As requrement |
| Warranty | 1 year |
| Certificate | ISO9001 |
| Material | PP |
|---|---|
| Size | 780*500*5 |
| Use | Food |
| Stack | Avaliable |
| Hole | 4mm |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 15-30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Malzeme | Gıda Sınıfı Plastik |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Boyut | 762*495*55mm |
| Uygulama | kapsül, şeker, paintball, vb. |
| Firma | Yığın, yüksek sıcaklık yatağı |
| Malzeme | Gıda Sınıfı Plastik |
|---|---|
| Renk | Beyaz veya gerekirse |
| Boyut | 762*495*55mm |
| Uygulama | kapsül, şeker, paintball, vb. |
| Firma | Yığın, yüksek sıcaklık yatağı |