| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Kapasite | 2-80000 KAPSÜL /SAAT |
| teknoloji | Kurnaz |
| Ana pazar | ABD, Avrupa |
| Temel | Evet |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 6 inch |
| Capacity | 44000 capsule /H |
| Design | Classic Design |
| Control | PLC+Touch Screen |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Application | Softgel capsule making |
| usge | capsule filling machine |
| Type | Automatic packing machine |
| Size | 2100*980*1200 |
| Uygulama | Tıbbi |
|---|---|
| Türü | Dolum Makinası |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Ağırlık | 1300KG |
| Ambalaj türü | Kapsül |
| Türü | Kapsülleme Ekipmanı |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| POWER SUPPLY | 380V/220V |
|---|---|
| power consumption | 1.5kw |
| mold | no mold |
| Service | Technion avaliable |
| Certificate | ISO9001 |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Warranty | 1 year |
| Electric | Seimens |
| From | China |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Size | 285*260cm |
| shaft | Hollow |
| capacity | 15-20kg/basket |
| net | 2-8mm |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1,5 kW |
| Boyut | 282*526 |
| Garanti | 1 yıl |
| Delik | 4-8mm |