| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1.5kW |
| BOYUT | 282*526 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Delik | 4-8mm |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| HİZMET | Teknik |
| Warantee | 1 Yıl |
| Kontrol | PLC'ler |
| BOYUT | 580*600 |
| Başvuru | Kapsül, paintball |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Sertifika | ISO CE |
| İsim | Softgel Kapsülleme Makinesi |
| Garanti | 1 Yıl |
| Tip | Vakumlu Kurutma Ekipmanları |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifika | ISO CE |
| Durum | YENİ |
| Uygulama | Kapsül |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Kılavuz bloğu | Özel tasarım |
| Sertifika | ISO9001 |
| Uygulama | Cilalama ve Kurutma |
| BOYUT | gereği olarak |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1.5kW |
| BOYUT | 282*526 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Delik | 4-8mm |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1.5kW |
| BOYUT | 282*526 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Delik | 4-8mm |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1.5kW |
| BOYUT | 282*526 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Delik | 4-8mm |
| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1,5 kW |
| Boyut | 282*526 |
| Garanti | 1 yıl |
| Delik | 4-8mm |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama | Yumuşak Jel Kapsül |
| Elektrik | 220/380/415v |
| Kapasite | 60-1500L |
| Firma | Vakum |