| Malzeme | SS316/304 |
|---|---|
| Güç | 1.5kW |
| BOYUT | 282*526 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Delik | 4-8mm |
| Emülsifikasyon İnceliği | 2-50 mikron |
|---|---|
| Verimlilik | 0,05-0,7 T/saat |
| Gerilim | 380V |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | ÖDEMEDEN 30 GÜN SONRA |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | YILDA 30 SET |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik SS304/316 |
|---|---|
| Kapasite | senin gereksiniminiz gibi |
| Renk | Tek Renk Bir Kez |
| Warantee | 1 yıl |
| kullanım ömrü | jelatin veya malzeme |
| İşlev | hidrolik kaldırma sistemi, karıştırma sistemi ve elektrik kontrol sistemi |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
| Teslim süresi | 1 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Uygulama | Softgel ambalaj |
|---|---|
| Ambalaj malzemesi | şişe |
| Sertifika | CE,ISO9001 |
| Otomatik Sınıflandırma | otomatik |
| Garanti | 1 Yıl |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Başvuru | Yumuşak Kapsül Kapsülleme |
|---|---|
| Tip | Softgel Kapsülleme Makinesi |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Kapasite | 15000-21000 Grain/Saat |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Yılda 15 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |