| Tip | TUMBLER KURUTUCU |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül, paintball |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Kapasite | 100L-20T |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Başvuru | Kapsül |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | SUS304/316L |
| Ürün adı | softgel kapsülleme makinesi |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Başvuru | Kapsül |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | SUS304/316L |
| Ürün adı | softgel kapsülleme makinesi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Marka adı | Kunyou |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Sus304/316L |
| Ürün adı | softgel kapsülleme makinesi |
| Kontrol | PLC kontrolü |
| Uygulama | Kapsül, Gıda |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 1 Yıl |
| Gerilim | üç fazlı380v |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Kapasite | 100,000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Kontrol | Plc+dokunmatik ekran |
| Seçkin | Seimens |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
|---|---|
| Ağırlık | 1800 kg |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Ambalaj türü | Kapsül, Şişeler |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Kapasite | her biri 50 kg |
| BOYUT | her biri 1m |
| Pazar Tarihi | 2010 |